<!-- -->

Mühendislik ve Proje

Yüksek Mühendislerimiz ile Proje Yönetimi

<!-- -->

Mühendislik ve Proje

Yüksek Mühendislerimiz ile Proje Yönetimi

<!---->

Anahtar Teslim Proje

Ön Araştırma, Proje Tasarımı ve Geliştirme

<!---->

Anahtar Teslim Proje

Ön Araştırma, Proje Tasarımı ve Geliştirme

<!---->

Ölçümleme ve Raporlama Hizmetleri

Şeffaf Rapor ve Analizler

<!---->

Ölçümleme ve Raporlama Hizmetleri

Şeffaf Rapor ve Analizler

<!---->

Bakım ve Operasyon Hizmetleri

Robotik Sistemle GES Temizleme

<!---->

Bakım ve Operasyon Hizmetleri

Robotik Sistemle GES Temizleme

Hakkımızda

ProjeXsolar: Güneşin Enerjisini Geleceğe Taşıyoruz!

ProjeXsolar, 3 kW’lık küçük çaplı projelerden 27 MW’lık büyük ölçekli projelere kadar geniş bir referans portföyüne sahip, alanında uzman bir güneş enerjisi şirketidir. Şirket, yüksek kalite standartları ve müşteri odaklı yaklaşımı ile yeni yatırımcılar için optimum çözümler sunmaktadır.

ProjeXsolar, endüstriyel çatı projelerine özel olarak geliştirdiği “önce statik uygunluk” yaklaşımıyla öne çıkmaktadır. Bu yaklaşım kapsamında, ilk adım olarak inşaat mühendisi tarafından yerinde keşif yapılarak çatı yapısının statik uygunluğu değerlendirilmektedir. Ardından, tüm mühendislik detaylarını ele alan bir fizibilite çalışması gerçekleştirilmekte ve yatırımcının sürdürülebilirlik hedeflerine uygun bir projelendirme yapılmaktadır.

ProjeXsolar, kurulum aşamasında da titiz bir çalışma yürütmektedir. Endüstriyel çatılarda kurulum sırasında gerek mekanik gerekse de elektriksel işleyen bir çarka entegre olmanın önemine dikkat ederek, kurulum öncesi elektrik ve statik projelerini tüm titizliği ile hazırlamakta ve TEDAŞ onay sürecini başarıyla tamamlamaktadır. Kurulum sırasında ise “önce iş sağlığı güvenliği” ilkesine bağlı kalarak profesyonel ekipleri ile gerek arazi gerekse çatılarda kurulum faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

ProjeXsolar, gelecek nesiller için yenilenebilir enerjinin önemine inanmaktadır. Bu doğrultuda, Türkiye genelinde tamamladığı projeler ile Gigawattlar seviyesine gelen küresel fotovoltaik enerji sistemleri kurulum payına ortak paydada katkı sağlamayı hedeflemektedir. Şirketimiz, her zaman müşteri değerlerini ön planda tutarak doğru mühendislik bilimine dayalı sürdürülebilir projeler üretmeyi ve projelendirmede bir marka olmayı hedeflemektedir.

Ekibe Katıl

Konum

ProjeXsolar Antalya

Misyon

ProjeXsolar olarak misyonumuz, yenilenebilir enerji alanında öncü ve sürdürülebilir çözümler üreterek, yatırımcılara en yüksek kalitede hizmet sunmak ve aynı zamanda çevresel etkileri en aza indirgemektir. Endüstriyel çatı projelerinden lisanslı arazi kurulumlarına kadar geniş bir yelpazedeki projelerde, müşterilerimizin enerji ihtiyaçlarına uygun, güvenilir ve verimli çözümler sunmak en temel misyonlarımızdan biridir.

Vizyon

ProjeXsolar olarak vizyonumuz, güneş enerjisi alanında lider bir marka olmak ve GES konusunda dünya genelinde tanınan bir kuruluş haline gelmektir. Yenilikçi çözümlerle, teknolojik ilerlemelerle ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, enerji sektöründeki geleceği şekillendirmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çevreye duyarlı ve toplumsal değerlere saygılı projelerle enerji dönüşümüne katkı sağlamak, vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Ekibe Katıl

Konum

Ekibimiz

No posts were found for provided query parameters.